fbpx

Opcje dostawy

Czas i formy dostawy

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00, realizowane są tego samego dnia (dotyczy to zamówień opłaconych przy pomocy płatności elektronicznych). Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy UPS oraz usługi Inpost Paczkomaty. Przesyłki doręczane są zazwyczaj już na drugi dzień roboczy po ich nadaniu (szacowany czas doręczenia to 1-2 dni robocze). Do wyboru są dwie formy przesyłki kurierskiej UPS (po przedpłacie oraz za pobraniem) oraz jedna forma przesyłki Inpost Paczkomaty (po przedpłacie).
Należy pamiętać, że w okresach wzmożonego ruchu zakupowego czas dostarczenia przesyłki może się wydłużyć ze względu na duże obłożenie firm kurierskich.

Kosz przesyłki

Do całości zamówienia doliczany jest koszt wysyłki w wysokości odpowiednio:

Kurier UPS przesyłka po przedpłacie: 15 zł brutto
Kurier UPS przesyłka płatna przy odbiorze: 18 zł brutto
Inpost Paczkomaty przesyłka po przedpłacie: 12 zł brutto

Sposoby płatności

Płatności za przedpłatą

Istnieje możliwość wyboru spośród wielu sposobów płatności za przedpłatą. Dostępne są m.in. płatność w formie przelewu tradycyjnego na rachunek bankowy (79 2490 0005 0000 4500 7542 1985 – Alior Bank) lub płatność elektroniczna online za pośrednictwem jednego z naszych partnerów (Przelewy24, PayU), w tym wypadku wystarczy wybrać logo odpowiedniej metody płatności oraz zastosować się do dalszych instrukcji wyświetlonych na ekranie.

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze to sposób płatności, w którym należność jest pobierana przez kuriera w momencie otrzymania przesyłki. Ze względu na limit maksymalnej kwoty pobrania firmy kurierskiej UPS, łączna wartość zamówienia nie może przekraczać kwoty 15 000 PLN.

Gwarancja i reklamacje

Gwarancja

Robot WeDraw jest objęty 12-miesięczną gwarancją jakości dystrybutora. Gwarancja obejmuje usterki wynikające z wady produkcyjnej i będzie realizowana na terytorium RP.

Reklamacja

W razie usterki nie będącej wynikiem działalności człowieka należy złożyć reklamację w dowolnej formie umożliwiającej zapoznanie się z treścią reklamacji. Zachęcamy do skorzystania z formularza serwisowego, który pozwoli na szybkie zapoznanie się z przypadkiem reklamacyjnym oraz ustalenie dalszej ścieżki działania.

Formularz zgłoszenia reklamacyjnego

Przejdź do strony z formularzem zgłoszenia reklamacyjnego: